Garnacho: Kocham angielską piłkę
Dodano: 25.10.2025 08:04 / Ostatnia aktualizacja: 25.10.2025 08:05Jeżeli ktoś chciałby więcej poczytać o Alejandro Garnacho to jest taka szansa, ze względu na zamieszczony w najnowszym programie meczowym ekskluzywny wywiad!
Argentyńczyk od razu zabrał się do roboty po podpisaniu kontraktu z Chelsea. Odwaga to słowo, które pasuje do jego kariery, bo już w wieku 16 lat opuścił swój dom w Madrycie, żeby spróbować sił w angielskiej piłce:
— W wieku 10 lat grałem w akademii Atletico Madryt. Spędziłem tam pięć lat, a potem zacząłem grać w Anglii i jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Odpowiada mi styl gry, pasja kibiców i ogólnie wszystko!
— Tutaj jest bardzo wysoka intensywność. Lubię taki rodzaj gry - wszyscy w zasadzie wiedzą, że właśnie dlatego Premier League jest tak ekscytującą ligą. Stąd nie żałuję swojej decyzji, a możliwość grania dla Chelsea jest dla mnie niesamowita.
Garnacho oprócz tego omówił swoją bliską relację z Enzo Fernándezem, którego syn nazywa się tak samo jak potomek Alejandro. Ponadto nie omieszkał się wspomnieć także o Facundo Buonanotte.
Ponadto Gus Poyet przypomniał swój udział w dwóch pamiętnych starciach z Sunderlandem. Pierwsze co przychodzi na myśl to piękne trafienie nożycami przy okazji wysokiego zwycięstwa 4:0 nad The Mackems w sezonie 1999/00:
— Było widać po naszych twarzach ile ten gol dla nas znaczył - to była czysta ekstaza.
A potem wrócił na SW6 jako trener Sunderlandu w kwietniu 2014 i to właśnie Poyet zakończył serię Jose Mourinho 77 wygranych meczów u siebie.
W serii „Ponad ziemią i morzem” opisano wpływ szkockiego futbolu na Chelsea w ostatnich dekadach.
Swoją kopię programu meczowego możecie nabyć przez stronę internetową Reach Sport oraz oczywiście na stadionie.
- Źródło: Chelsea FC
Ramires w swoje urodziny opowiedział o pewnej legendarnej bramce
24.03.2026 12:35
Marcowa przerwa reprezentacyjna – kto otrzymał powołanie?
23.03.2026 18:46
BBC: Liam Rosenior wciąż nie potrafi uporządkować defensywy
22.03.2026 15:03
Analiza: Rozbita Chelsea wyczekuje zakończenia sezonu
22.03.2026 08:10
Gdzie oglądać finał Carabao Cup 2026? Transmisja Arsenal - Manchester City
22.03.2026 07:54
The Telegraph: Kibice Chelsea i Strasbourga planują wspólny protest
22.03.2026 07:26
Hato: Nic nie jest jeszcze przekreślone
22.03.2026 07:14
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.