Antonio Rudiger wdarł się w wymianę zdań z kibicami

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 11.02.2019 06:38 / Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 06:39

Po wczorajszym spotkaniu, Antonio Rudiger podszedł do fanów Chelsea siedzących za jedną z bramek i wymienił z nimi kilka zdań.

 

To była jedna z najgorszych porażek w Premier League w historii klubu, a kibice, którzy wybrali się na to spotkanie z Londynu, mogli odczuwać ogromne rozgoryczenie. Wielu fanów opuściło stadion na długo przed końcowym gwizdkiem sędziego.

 

Po zakończonym spotkaniu doszło jednak do sytuacji, w której Antonio Rudiger osobiście podszedł do fanów, by ich przeprosić. Jeden z kibiców, który siedział w czwartym lub piątym rzędzie, rzucił w stosunku do niemieckiego obrońcy kilka obraźliwych słów dotyczących wyników Chelsea.

 

Rudiger próbował przekonać kibiców, mówiąc: "Przyszedłem przeprosić. Stań przede mną, jeśli masz mi coś do powiedzenia". Z informacji football.london wynika, że obrońca chciał nawet wejść na trybuny, jednak powstrzymali go stewardzi.

 

Ostatecznie, po wymianie kilku zdań z fanami, Rudiger oddał siedzącemu w pobliżu dziecku swoją koszulkę, po czym ruszył w stronę tunelu, by dołączyć do reszty zawodników z zespołu.

Źródło: football.london
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close