Hasselbaink: Sarri nie zasługuje na krytykę

Autor: Daniel Chowaniak Dodano: 10.02.2019 14:55 / Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 14:55

Jimmy Floyd Hasselbaink uważa, że Maurizio Sarri zasługuje na czas i zaufanie ze strony klubu. Dodał też, że krytyka, która spadła na trenera The Blues jest trochę niesprawiedliwa. 

Włoch jest krytykowany m.in. za to, że wystawia N'Golo Kanté nie na swojej pozycji oraz za problemy z komunikacją z zawodnikami, co sam przyznał. 

Hasselbaink stanął w obronie menadżera Chelsea i przypomina, że pracuje on w Anglii zaledwie 6 czy 7 miesięcy. Dodał również, że każdy trener powinien grać swoim określonym sposobem. 

Myślę, że krytyka Sarriego jest trochę niesprawiedliwa. Miał naprawdę dobry początek sezonu. Musicie dać mu czas. Minęło dopiero 6 czy 7 miesięcy jego budowy, więc musicie dać mu czas i zaufać mu. 

– Umieścił Kanté na innej pozycji, ponieważ widzi tę pozycję w inny sposób i właśnie tu zaczęła się krytyka. Cokolwiek powiecie, N'Golo jest najlepszym defensywnym pomocnikiem w odbiorze piłek, więc to wszystkich zdziwiło. 

– On wierzy w grę w piłkę określonym sposobem, którym jest dominacja w posiadaniu piłki. Wierzy, że właśnie w ten sposób Chelsea będzie sięgać po tytuły i puchary. 

Źródło: "Daily Mail"
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close