
Colwill: To było oblicze Chelsea, które musimy pokazywać w każdym meczu
Dodano: 21.04.2025 17:22 / Ostatnia aktualizacja: 21.04.2025 17:22W świątecznej kolejce Premier League piłkarze Chelsea dostarczyli swoim kibicom mnóstwa emocji. W derbach zachodniego Londynu długo przegrywali z Fulham, ale po dwóch golach strzelonych w końcówce zdołali sięgnąć po komplet punktów. Levi Colwill przyznał, że drużyna musi pracować nad tym, by przez 90 minut prezentować jak najwyższy poziom.
Do wyrównania doprowadził rezerwowy Tyrique George, który strzelił swojego pierwszego gola na boiskach Premier League, a zwycięstwo w doliczonym czasie gry zapewnił pięknym uderzeniem Pedro Neto.
– Naprawdę cieszę się ze zwycięstwa, a świętowanie z kibicami po ostatnim gwizdku było czymś niezwykłym – wyznał Levi Colwill. To właśnie dla kibiców tak ciężko pracujemy więc wspaniale jest widzieć, gdy są tak szczęśliwi. Na tym etapie sezonu jest to ważne zwycięstwo, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że były to lokalne derby, to to zwycięstwo znaczy jeszcze więcej. Nie bez znaczenia jest też to, że zwycięskiego gola strzelił Pedro, a świętowanie z kibicami było czymś naprawdę wyjątkowym.
– Dzięki tej wygranej nadal walczymy o miejsce w czołowej czwórce i zapewnienie sobie udziału w Lidze Mistrzów, czego wszyscy chcemy, a klub taki jak Chelsea powinien grać w najlepszych rozgrywkach.
– Wszyscy widzieliśmy, że pierwsza połowa nie była wystarczająco dobra. Wiedzieliśmy, że w drugiej połowie będziemy musieli zepchnąć rywali i pokazać, jak bardzo chcemy zwyciężyć. Myślę, że w drugiej połowie zobaczyliście inną Chelsea i to była Chelsea, którą musimy zacząć pokazywać w każdym meczu.
– Tak, to było bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ mecze na terenie Fulham nigdy nie są łatwe. To zwycięstwo z pewnością może dodać nam pewności siebie przed pozostałymi meczami, zarówno w lidze, jak i w Europie, ale musimy po prostu skupić się na każdym kolejnym meczu z osobna. Teraz koncentrujemy się na Evertonie, który jest naszym najbliższym przeciwnikiem, będzie to trudny mecz, ale kolejne zwycięstwo jeszcze bardziej podbuduje naszą pewność siebie – dodał wychowanek Chelsea.
- Źródło: Chelsea FC
Najnowsze atykuły

Gusto: Musimy grać z jeszcze większym zaangażowaniem
10.07.2025 12:29
BBC: Petrović bliski odejścia do Bournemouth
10.07.2025 10:29
The Telegraph: Arsenal rozpoczął rozmowy z Chelsea ws. transferu Madueke
10.07.2025 09:42
Chalobah: Podchodzimy do finału jak do każdego innego meczu
10.07.2025 07:28
Neto: Możemy tu pokazać jeszcze więcej
09.07.2025 17:15
Donald Trump weźmie udział w finale Klubowych Mistrzostw Świata!
09.07.2025 14:56
Wnioski pomeczowe: Fluminense 0:2 Chelsea
09.07.2025 14:15
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.