Składy: Chelsea FC vs. Leicester City FC
Dodano: 09.03.2025 13:46 / Ostatnia aktualizacja: 09.03.2025 13:47Najnowsze artykuły
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
OFICJALNIE: Velocity Black nowym partnerem Chelsea
26.06.2026 12:49
MŚ 2026. Urugwaj - Hiszpania: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (27.06.2026)
26.06.2026 12:07
Monkou: Hato to nie tylko świetny piłkarz, ale i człowiek
26.06.2026 11:41
Senegal - Irak: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (26.06.2026)
26.06.2026 08:12
Norwegia - Francja: gdzie oglądać mecz MŚ 2026? Transmisja TV i online (26.06.2026)
26.06.2026 07:48

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Oby bez większych wylewów Sáncheza, bez kartki Caicedo i bez rozsypanego znów Fofany. Mam wątpliwości co do tego składu ale zaufajmy łysemu że wie co robi, najwyżej znów go obsmarujemy po meczu.
Fajnie w końcu znowu widzieć Fofane. Oby tylko kontuzje teraz go omijały. Niech tylko Nk w ataku dobrze się spisze.
Też się cieszę.
Szkoda, że nie ogrywa Acheeamponga.
W sumie Sanchez ma dużą szansę wywalczyć sobie miejsce w składzie na resztę sezonu. Jogurtsen niestety zawiódł na całej linii.
Mamy najgorzej obsadzoną pozycję bramkarza odkąd pamiętam...
2:1 dla Nas! NETO, PALMER
Blue is the colour!!!
Nie mówcie mi że James ma znowu uraz?! Mam nadzieję że Maresca go po prostu oszczędza. Fofana widziałem że od paru dni trenował więc dlatego dostaje szansę dzisiaj a lepiej teraz niech gra niż Kopenhagą. Moim zdaniem nawet Achempong mógł dostać szansę , Palmer niech się przełamie i zgarnijmy 3 pkt by wyprzedzić city w tabeli. Dzisiaj wogóle nasz klub obchodzi 120 lecie więc warto wygrać . Do boju Chelsea!!!
Co robi Sanchez w składzie. Pewnie się ogarną. Brawo
Czemu nie da zagram młodemu Acheampongowi?! Będzie wielki płacz jak Fofana odrazu złapie kontuzje...
Tak się kończy wystawianie dwóch PO w jednym meczu od początku, to teraz musimy grać bez ani jednego, brawo ancymon
James jest chory, a nie kontuzjowany. Brawo.
Czy ktoś może wyjaśnić co tu się dopier...?! Gdzie James?! Znowu SO gra jako PO i to Fofana który wraca po cięższej kontuzji! #marescaOUT