Higuain: Zawsze chciałem grać w Premier League

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 23.01.2019 21:48 / Ostatnia aktualizacja: 23.01.2019 21:48

Gonzalo Higuain dołączył dzisiaj do Chelsea w ramach wypożyczenia i od razu po podpisaniu kontraktu, udzielił pierwszego wywiadu dla strony klubowej.

 

Doświadczony napastnik grał w swojej karierze w La Lidze, Serie A, a teraz będzie mógł spróbować swoich sił w Premier League. Jak sam przyznaje, od zawsze marzył, by zmierzyć się kiedyś na angielskich boiskach.

 

– Gdy nadarzyła się okazja dołączenia do Chelsea, to musiałem się zgodzić. To zespół, który zawsze lubiłem, ma świetną historię, wspaniały stadion i gra w Premier League. Angielska liga jest tą, w której zawsze chciałem grać – powiedział Higuain.

 

– Mam teraz nadzieję, że będę w stanie odpłacić Chelsea za zaufanie, jakim mnie obdarzono. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia mojej przygody i mam nadzieję, że dopasuje się do drużyny tak szybko, jak to możliwe – dodał.

 

O pozyskaniu napastnika wypowiedziała się także dyrektor klubu, Marina Granowskaja.

 

– Gonzalo był naszym głównym celem w tym oknie transferowym i już jest z nami. Wcześniej współpracował z Maurizio ze wspaniałym skutkiem i zna styl, w jakim lubi grać nasz trener. Zakontraktowanie go nie było dla nas łatwą sprawą, ponieważ zaangażowane było wiele stron, ale jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy to zrobić i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jaki wpływ będzie miał Gonzalo na drugą połowę tego sezonu.

Źródło: chelseafc.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close