Skrót: Panathinaikos AO 1:4 Chelsea FC

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.10.2024 21:15 / Ostatnia aktualizacja: 24.10.2024 23:35

We wczesny czwartkowy wieczór Chelsea po dobrym meczu pokonała Panathinaikos 4:1 w meczu 2. kolejki fazy ligowej Ligi Konferencji.

W pierwszej obejrzeliśmy tylko jednego gola. W 22. minucie João Félix wykończył ładny kontratak, a podawał mu Mychajło Mudryk.

Kolejne trafienia padły po przerwie. W ciągu niecałych piętnastu minut od wznowienia gry The Blues strzelili trzy gole. W 49. minucie na listę strzelców wpisał się Mudryk, który wpisał się na listę strzelców uderzeniem głową po dośrodkowaniu Pedro Neto. Chwilę później drugą bramkę w tym meczu strzelił João Félix. Portugalczyk oddał strzał zza pola karnego, który po wyraźnym rykoszecie znalazł drogę do bramki. Zaledwie cztery minuty później padł czwarty gol. Rzut karny podyktowany za zagranie ręką wykorzystał Christopher Nkunku.

Chelsea miała wyraźną przewagę, ale w 69. minucie dała się zaskoczyć. Panathinaikos przeprowadził szybki atak, który golem zakończył były piłkarz Manchesteru United Facundo Pellistri. Był to ostatni gol w tym meczu.

Panathinaikos AO 1:4 Chelsea FC – skrót: