Skrót: Liverpool 2:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 20.10.2024 20:15 / Ostatnia aktualizacja: 20.10.2024 20:15

Niedzielne popołudnie nie okazało się szczęśliwe dla piłkarzy i kibiców Chelsea. The Blues przegrali z Liverpoolem 1:2 w hicie 8. kolejki Premier League.

Wynik spotkania w 29. minucie otworzył Mohamed Salah, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Levi'a Colwilla na Curtisie Jonesie. The Blues doprowadzili do wyrównania na początku drugiej połowy. Moisés Caicedo kapitalnie zagrał do Nicolasa Jacksona, a ten pewnie wykończył akcję. Chwilę później gospodarze zdołali jednak odzyskać prowadzenie, gdy piękne podanie Mohameda Salaha wykorzystał Curtis Jones. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił.

Liverpool 2:1 Chelsea – skrót: