Skrót: Chelsea FC 1:1 Nottingham Forest FC

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 06.10.2024 17:32 / Ostatnia aktualizacja: 06.10.2024 17:32

Ostatni mecz Chelsea przed październikową przerwą reprezentacyjną nie zakończył się kolejnym zwycięstwem. The Blues jedynie zremisowali z Nottingham Forest 1:1.

Oba gole padły w drugiej połowie. Niedługo po wznowieniu gry goście nieoczekiwanie wyszli na prowadzenie po trafieniu Chrisa Wooda. Chelsea odpowiedziała kilka minut później golem Noniego Madueke, ale na więcej Niebieskich nie było już stać, choć od 78. minuty grali w przewadze.

Chelsea FC 1:1 Nottingham Forest FC – skrót: