Skrót: Chelsea 4:2 KAA Gent

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 04.10.2024 16:37 / Ostatnia aktualizacja: 04.10.2024 16:37

Chelsea bardzo udanie rozpoczęła zmagania w Lidze Konferencji. W czwartkowy wieczór podopieczni Enzo Mareski pokonali na Stamford Bridge KAA Gent 4:2.

Wynik w 12. minucie otworzył Renato Veiga. Lewy obrońca pokonał bramkarza rywali uderzeniem głową po precyzyjnym dośrodkowaniu Mychajła Mudryka. Dla Portugalczyka był to pierwszy gol dla The Blues.

Pozostałe gole padły w drugiej połowie. Już w pierwszej minucie po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się Pedro Neto, który wykorzystał niezrozumienie obrońców i dogranie Axela Disasiego. Chwilę później KAA Gent nieoczekiwanie strzelił bramkę kontaktową. Jørgensena pokonał Watanabe.

W 63. minucie Chelsea powiększyła prowadzenie za sprawą trafienia Christophera Nkunku, a kilka minut później na listę strzelców wpisał się też Kiernan Dewsbury-Hall. Chwilę przed końcem spotkania rozmiary porażki zmniejszył Gandelman.

Chelsea 4:2 KAA Gent – skrót: