Skrót: Wolverhampton Wanderers 2:6 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.08.2024 17:27 / Ostatnia aktualizacja: 25.08.2024 17:27

Niedzielne popołudnie okazało się bardzo przyjemne dla kibiców Chelsea. Drużyna Enzo Mareski po kapitalnej grze pokonała Wolverhampton Wanderers 6:2. Znakomitą skuteczność zaprezentował Noni Madueke, który strzelił hat-tricka, zaś udział przy każdej bramce miał Cole Palmer.

Wynik spotkania już w drugiej minucie otworzył Nicolas Jackson. Wilki szybko zabrały się za odrabianie strat i dopięły swego w 27. minucie. Na listę strzelców wpisał się Matheus Cunha. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy The Blues ponownie wyszli na prowadzenie po kapitalnym golu Cole'a Palmera po uderzeniu zza pola karnego, ale jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Jørgen Strand Larsen.

Druga połowa to już totalna dominacja Chelsea, a szczególnie duetu Palmer-Madueke. Pierwszy podawał, a drugi strzelał. I tak trzykrotnie w odstępie zaledwie 15 minut. 10 minut przed końcem podstawowego czasu gry wynik ustalił João Félix po dograniu od Pedro Neto.

Wolverhampton Wanderers 2:6 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot