Skrót: Chelsea 2:0 Servette

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 23.08.2024 04:19 / Ostatnia aktualizacja: 23.08.2024 04:19

W czwartkowy wieczór piłkarze Chelsea wykonali zadanie i w pierwszym meczu fazy play-off Ligi Konferencji Europy pokonali Servette 2:0.

Obie bramki padły w drugiej połowie. Zaledwie pięć minut od wznowienia gry na listę strzelców wpisał się Christopher Nkunku, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim samym. Wynik spotkania w 76. minucie ustalił rezerwowy Noni Madueke, który pokonał bramkarza rywali mocnym uderzeniem z bliskiej odległości po zagraniu z głębi pola od Enzo Fernándeza.

Chelsea 2:0 Servette – skrót: