Skrót: Chelsea 0:2 Manchester City

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.08.2024 19:42 / Ostatnia aktualizacja: 18.08.2024 19:42

Nie tak piłkarze i kibice Chelsea wyobrażali sobie początek sezonu 2024/25. Podopieczni Enzo Mareski, mimo wyrównanej walki, przegrali z Manchesterem City 0:2.

Wynik w 18. minucie otworzył Erling Haaland. W dalszej spotkania oglądaliśmy wyrównaną grę, a The Blues stworzyli sobie kilka dogodnych okazji bramkowych – żadnej z nich nie zdołali jednak wykorzystać. W 84. minucie Mateo Kovačić po indywidualnej akcji pokonał Roberta Sáncheza i tym samym zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 2:0.

Chelsea 0:2 Manchester City – skrót: