Telegraph: Chelsea do końca tygodnia chce jasnej sytuacji ws. Higuaina

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 15.01.2019 20:54 / Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 20:54

Proces sprowadzenia Gonzalo Higuaína do Chelsea jest bardzo skomplikowany. Obecnie trwają rozmowy pomiędzy trzema klubami zaangażowanymi w transakcję, a The Blues liczą, że do końca tygodnia będą wiedzieli, czy transfer ostatecznie będzie możliwy – czytamy w "The Telegraph".

 

Obecnie drużyny, a także przedstawiciele AC Milan i Juventusu przebywają w arabskiej Dżuddzie, gdzie w środę obie drużyny zagrają o Superpuchar Włoch. W międzyczasie dwa kluby mają prowadzić rozmowy na temat warunków przerwania wypożyczenia Higuaína do klubu z Mediolanu.

 

Operacja jest skomplikowana, bo umowa, którą dwa włoskie kluby zawarły latem zawiera liczne zmienne, a także opcję odkupu. Kluby muszą ustalić, na jakiej zasadzie umowa ta zostanie zerwana. Sam piłkarz miał już postawić sprawę jasno, że chce tej zimy dołączyć do Chelsea.

 

W międzyczasie, znacznie przybliżył się transfer Krzysztofa Piątka do AC Milan za 45 milionów euro, który ma być bezpośrednio związany z zastępstwem 31-letniego Argentyńczyka.

Źródło: "The Telegraph"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close