Skrót: Chelsea 2:2 Wrexham

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.07.2024 17:03 / Ostatnia aktualizacja: 25.07.2024 17:03

Wynikiem 2:2 zakończyło się spotkanie Chelsea z Wrexham rozegrane w nocy ze środy na czwartek, którym The Blues zainaugurowali serię spotkań w ramach USA Tour 2024.

Pierwsza połowa rozgrywanego na Levi’s Stadium spotkania przebiegała pod dyktando Chelsea. Podopieczni Enzo Mareski dominowali, a w 35. minucie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Christopher Nkunku.

Po przerwie gra stała się bardziej wyrównana, a Wrexham nieoczekiwanie doprowadziło do wyrównania, a następnie wyszło na prowadzenie. Lucasa Bergströma pokonali Luke Bolton i Jack Marriott. Niebiescy nie dali jednak za wygraną i w 82. minucie strzelili gola wyrównującego. Bramkarza Wrexham pokonał technicznym uderzeniem Lesley Ugochukwu.

Chelsea 2:2 Wrexham – skrót: