Fot. Chelsea FC

AS: Estêvão może dostać powołanie do reprezentacji Brazylii!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 10.07.2024 12:21 / Ostatnia aktualizacja: 10.07.2024 12:21

Eduardo Burgos z "AS" informuje, że będący ostatnio w wysokiej formie Estêvão Willian może jesienią zadebiutować w dorosłej reprezentacji Brazylii. Na początku lata niezwykle utalentowany 17-latek podpisał kontrakt z Chelsea, ale na Stamford Bridge przeniesie się dopiero za rok, gdy ukończy 18. rok życia.


Estêvão Willian może otrzymać powołanie do reprezentacji Brazylii na wrześniowe mecze kwalifikacyjne do mistrzostw świata.


Źródła zbliżone do brazylijskiego związku piłkarskiego mówią, że skrzydłowy nie dostał powołania na Copa América, ponieważ nie zaaklimatyzował się jeszcze w Palmeiras. Sztab uważa, że ​​Estêvão to czysty talent. Już dawno nie widziano kogoś z takim potencjałem.


W bieżącym sezonie brazylijskiej Série A Estêvão wystąpił w 15 spotkaniach, strzelił pięć bramek oraz zaliczył trzy asysty. Aktualnie jego Palmeiras plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

Źródło: "AS"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close