Fot. Chelsea FC

Chelsea nawiązuje współpracę z firmą Ascott w zakresie nowego partnerstwa hotelowego

Autor: Kacper Strojwąs Dodano: 08.07.2024 20:36 / Ostatnia aktualizacja: 08.07.2024 22:51

Chelsea ogłosiła dzisiaj, że The Ascott Limited (Ascott), firma członkowska spółki CapitaLand Investment Limited, zajmująca się zakwaterowaniem została nowym, oficjalnym partnerem hotelowym klubu.

 

Ascott istnieje od 1984 roku i jest pionierem w dziedzinie zakwaterowania. Posiada ponad 950 obiektów na całym świecie pod markami, takimi jak Ascott, Citadines, lyf, Oakwood, Somerset, The Crest Collection i The Unlimited Collection. Siedziba firmy znajduje się w Singapurze, a jej działalność rozciąga się na ponad 220 miast w ponad 40 krajach w regionie Azji i Pacyfiku, Azji Centralnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i USA.

 

Partnerstwo umożliwi Chelsea i Ascott współpracę w zakresie dostarczania usług, których nie można zakupić. Usługi te będą dotyczyć członków programu Ascott Star Rewards (ASR) na całym świecie. Benefity obejmować mają bilety na mecze na Stamford Bridge oraz VIP-owskie wizyty w ośrodku treningowym w Cobham. Marka Ascott będzie również wyświetlana na Stamford Bridge zarówno podczas meczów męskich, jak i żeńskich drużyn. Ascott został również wyznaczony do zarządzania hotelami znajdującymi się na terenie Stamford Bridge, które będą działać pod marką lyf.

 

Casper Stylsvig, dyrektor Chelsea ds. przychodów, skomentował ogłoszenie w następujący sposób: 

 

– Cieszymy się, że możemy powitać The Ascott Limited jako naszego nowego, oficjalnego partnera hotelowego, zaufaną firmę hotelarską o globalnym zasięgu. Czekamy na współpracę przy wielu ekscytujących projektach, które przyspieszą ambitne plany rozwoju Ascott w Wielkiej Brytanii i Europie, a jednocześnie będą kontynuować nawiązywanie kontaktu z naszymi fanami z całego świata w innowacyjny i ekscytujący sposób.

 

Tan Bee Leng, dyrektor ds. handlowych The Ascott Limited, powiedział:

 

– Partnerstwo korzysta z silnej synergii między Ascott a Chelsea jako markami z bogatą historią i globalnymi ambicjami oraz rozległymi sieciami. Jako oficjalny globalny partner hotelowy, Ascott będzie współpracować z Chelsea przy serii innowacyjnych inicjatyw marketingowych i promocyjnych, aby angażować miliony entuzjastów piłki nożnej w Europie i poza nią.

 

– Wykorzystując ogromną globalną bazę fanów klubu, liczącą ponad 600 milionów osób na całym świecie i jego czołową pozycję w europejskiej piłce nożnej, partnerstwo zapewni niepowtarzalne możliwości dla Ascott, aby połączyć światy hotelarstwa i piłki nożnej, tworząc niezapomniane działania angażujące fanów, ekskluzywne oferty dla kibiców Chelsea i możliwości pobytu w obiektach Ascott dla fanów i gości.

 

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close