Fot. ArifAsif / Shutterstock.com

Holandia - Anglia gdzie oglądać? Transmisja TV, Online (Euro 2024)

Autor: Julian Mastewicz Dodano: 09.07.2024 22:10 / Ostatnia aktualizacja: 08.07.2024 14:42

Mecz półfinałowy Euro 2024 między Holandią a Anglią rozpocznie się w środę 10 lipca o godzinie 21:00 na stadionie BVB w Dortmundzie. Spotkanie decydujące o awansie do finału będzie można śledzić na żywo zarówno w telewizji, jak i online – dostępne są opcje płatne i bezpłatne. Szczegóły poniżej.

Holandia - Anglia: gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna meczu Holandia - Anglia będzie dostępna na antenach TVP 1 oraz TVP Sport, a w internecie stream meczu oferują serwisy Pilot WP, Canal+online, Megogo, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport.

Holandia - Anglia, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania Holandia - Anglia można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Strona sport.tvp.pl jest dostępna na komputerach, a aplikacja TVP Sport umożliwia oglądanie na wielu innych urządzeniach.

Holandia - Anglia, transmisja meczu online

Transmisję z meczu Holandia - Anglia można śledzić też na płatnych platformach Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Wszystkie te serwisy oferują różnorodne pakiety, które pozwalają na dostosowanie usługi do indywidualnych potrzeb każdego kibica - szczegóły pakietów poniżej:

  • Pilot WP » oferuje pakiet "Starter Plus", który jest dostępny za miesięczną opłatą odnawialną 19,99 zł, lub jednorazowo za 24,99 zł.
  • CANAL+ Online » w pakiecie "Canal+" zapewnia dostęp do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł miesięcznie.
  • Megogo » proponuje pakiet "Startowy" za 9,99 zł na 30 dni.

Każdy z serwisów umożliwia oglądanie transmisji zarówno przez stronę internetową, jak i przez aplikację, co pozwala na dostęp na różnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety czy telewizory smart tv.

Źródło: własne

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close