Fot. ArifAsif / Shutterstock.com

Hiszpania - Francja gdzie oglądać? Transmisja TV, Online (Euro 2024)

Autor: Julian Mastewicz Dodano: 08.07.2024 21:28 / Ostatnia aktualizacja: 08.07.2024 14:37

We wtorek, o godzinie 21:00, na stadionie Allianz Arena w Monachium odbędzie się emocjonujące starcie półfinałowe Euro 2024 pomiędzy drużynami Hiszpanii i Francji. Szczegóły dotyczące dostępnych transmisji telewizyjnych i internetowych tego meczu przedstawiamy poniżej. Sprawdź już teraz gdzie śledzić wydarzenie na żywo.

Hiszpania - Francja: gdzie oglądać?

Mecz półfinałowy Hiszpania - Francja będzie dostępny w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Rywalizację na żywo przez internet można oglądać w serwisach Pilot WP, Canal+online, Megogo, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania - Francja, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach, smart tv i innych urządzeniach.

Hiszpania - Francja, transmisja meczu online

Stream Hiszpania - Francja można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu - szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet "Starter Plus" dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Źródło: własne

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close