Fot. ArifAsif / Shutterstock.com

Anglia - Szwajcaria gdzie oglądać? Transmisja TV, Online (Euro 2024)

Autor: Julian Mastewicz Dodano: 05.07.2024 22:49 / Ostatnia aktualizacja: 05.07.2024 13:39

Przed nami kolejny mecz 1/4 finału Euro 2024. W sobotę, 6 lipca 2024 roku, o godzinie 18:00 na stadionie Düsseldorf Arena odbędzie się emocjonujące starcie pomiędzy Anglią i Szwajcarią. Gdzie będzie możliwość śledzenia tego wydarzenia w telewizji i internecie? Szczegóły transmisji przedstawiamy poniżej.

Anglia - Szwajcaria: gdzie oglądać?

Spotkanie Anglia - Szwajcaria będzie można śledzić na antenach TVP 2 oraz TVP Sport. Dla zwolenników oglądania meczu na żywo w sieci transmisja będzie dostępna w Pilot WP, Canal+online, Megogosport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Anglia - Szwajcaria: transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania Anglia - Szwajcaria można oglądać bez ponoszenia opłat na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport.

Anglia - Szwajcaria: transmisja meczu online

Spotkanie Anglia - Szwajcaria w Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo, dostępne jest w ramach subskrypcji. Platformy te mają do wyboru kilka wariantów pakietów - szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet "Starter Plus" dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym można obejrzeć transmisję Anglia - Szwajcaria, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Źródło: własne

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close