Fot. Chelsea FC

OFICJALNIE: Dylan Williams wypożyczony do Burton Albion

Autor: Hubert Anuszkiewicz Dodano: 04.07.2024 19:12 / Ostatnia aktualizacja: 04.07.2024 22:37

Dylan Williams dołączył do Burton Albion na zasadzie rocznego wypożyczenia, które uwzględnia opcję wykupienia zawodnika.


20-latek dołączył do drużyny The Blues z Derby County w styczniu 2022 roku, pomagając w pierwszy miesiącach swojego pobytu dojść wraz z drużyną U18 do półfinału Youth FA Cup, występując w tym samym czasie w zespole do lat 21.


W tej grupie wiekowej udało mu się na stałe zagrzać miejsce, a w styczniu ponadto usiadł na ławce w meczu pierwszej drużyny w trzeciej rundzie FA Cup przeciwko Preston North End.

Hubson

Hubert Anuszkiewicz

Niebieskim kibicuję od 2012 roku, głównie przez występy na Euro Fernando Torresa. Na krajowym podwórku wspieram Zagłębie Lubin.

Poza piłką uwielbiam historię, głównie byłej Jugosławii. KTBFFH


Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close