Fot. Chelsea FC

The Guardian: Chelsea rozważa przedłużenie kontraktu z Conorem Gallagherem!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 13.06.2024 17:39 / Ostatnia aktualizacja: 13.06.2024 17:39

Na takie wieści czekali kibice Chelsea. Jacob Steinberg z "The Guardian" twierdzi, że władze londyńskiego klubu zmieniły plany wobec Conora Gallaghera i rozważają zaoferowanie mu nowego kontraktu.


Conor Gallgher, którego kontrakt z Chelsea wygasa latem przyszłego roku, jest jednym z głównych kandydatów do opuszczenia Stamford Bridge w trakcie tegorocznego okna transferowego. Anglikiem poważnie interesują się Aston Villa i Tottenham. Jeszcze do niedawna wydawało się, że Chelsea chce sprzedać swojego wychowanka, którego wycenia na co najmniej 50 milionów funtów, ale ostatnio władze klubu zaczęły zmieniać zdanie.


Conor Gallagher jest gotowy zostać na Stamford Bridge. Wydaje się, że klub w niedalekiej przyszłości skontaktuje się z nim i przedstawi mu propozycję przedłużenia kontraktu. Sytuacja jest jednak dynamiczna, gdyż Chelsea odbyła już nieformalne rozmowy z Aston Villą w sprawie transferu wycenianego na 40 milionów funtów Jhona Durána. Niewykluczone, że pomocnik Chelsea miałby zostać włączony w tę transakcję.


Wszelkie konkretne rozmowy będą miały miejsce po powrocie Conora Gallaghera z mistrzostw Europy. Anglik jest bardzo lubiany na Stamford Bridge, a wśród kibiców cieszy się ogromną sympatią. W minionym sezonie często pełnił funkcję kapitana, a Mauricio Pochettino traktował go jako kluczowego zawodnika pierwszej drużyny. Nie wiadomo, czy Enzo Maresca również będzie tak cenił 24-latka.


Bardzo ważną kwestią w kontekście przyszłości Conora Gallaghera w Chelsea jest sytuacja finansowa londyńskiego klubu. The Blues muszą zadbać, by wypełnić wszelkie wytyczne, a sprzedaż środkowego pomocnika byłaby bardzo korzystana dla klubowej kasy.

Źródło: "The Guardian"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

eGzid
komentarzy: 836
14.06.2024 16:08

Sprzedać czym prędzej. Nie nadaje się do gry w topowym klubie jakim jest Chelsea. Co najwyżej poziom Championship. W jego miejsce proponuje zakup Rodrigo de Souza Limahla, 15 latka - brazylijskiego Pirlo. Do wzięcia za grosze, jakieś 50 mln.

A tak serio to po takim sezonie Gallaghera, tylko debil by go sprzedał. I to jeszcze do bezpośredniego rywala w lidze.

FanTheBlues
komentarzy: 3207
14.06.2024 00:33

I super,to jest piłkarz z klasą.Wymiana na jakieś,Durany to byłby śmiech na sali.

Pocholere
komentarzy: 888
13.06.2024 20:41

Trzymam się wersji o sprzedaży do momentu przedłużenia kontraktu. Tu nie ma co się napalać na pozostanie.

Stary Alfer
komentarzy: 382
13.06.2024 20:24

Powinien zostać wraz z opaską kapitana na ramieniu.

Bryan
komentarzy: 1140
13.06.2024 20:19

Niemożliwe. Czyżby na Stamford Bridge powrócił rozsądek?

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close