Fot. ArifAsif / Shutterstock.com

Gdzie oglądać mecze Euro 2024? Transmisje tv i online

Autor: Julian Mastewicz Dodano: 12.06.2024 20:04 / Ostatnia aktualizacja: 13.06.2024 14:44

W niniejszym artykule znajdziesz informacje o zbliżającym się turnieju Euro 2024 ze szczególnym uwzględnieniem możliwości śledzenia meczów zarówno w telewizji, jak i na platformach internetowych. Omawiamy również dostępność bezpłatnych streamów, co pozwoli kibicom na nieograniczony dostęp do emocji sportowych.

Gdzie oglądać transmisje Euro 2024?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2024 można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Dostępne są również transmisje online na płatnych platformach Pilot WP i Canal+online, a także za darmo na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Transmisje w Pilot WP

Mecze Euro 2024 będą dostępne w Pilot WP, gdzie użytkownicy po rejestracji mogą wykupić pakiet z kanałami telewizyjnymi. W pakiecie "Starter Plus" dostępne są kanały TVP 1 i TVP 2, które umożliwiają oglądanie na żywo wszystkich kluczowych meczów turnieju. Pilot WP oferuje dwie opcje subskrypcji:

  • Płatność odnawialna od 19,99 zł / 30 dni
  • Płatność jednorazowa od 20,83 zł za 30 dni

Platforma pozwala na oglądanie meczów przez stronę internetową oraz aplikacje na różne urządzenia, w tym smartfony i tablety (Android, iOS, Huawei), a także przez telewizory i inne urządzenia (Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

» OGLĄDAJ EURO 2024 W PILOT WP

Transmisje w Canal+online

Aby śledzić mecze Euro 2024 na żywo w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, oferowanego w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni przez pierwsze trzy miesiące. Pakiet ten obejmuje dostęp do stacji grupy Canal+, a także innych popularnych kanałów, w tym TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Transmisje dostępne są zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację Canal+online na różnorodne urządzenia, w tym smartfony i tablety (iOS, Android), a także telewizory (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Dzięki możliwości oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie, użytkownicy mogą dzielić emocje sportowe z bliskimi.

» OGLĄDAJ EURO 2024 W CANAL+ONLINE

Transmisje w Megogo

Transmisje ze spotkań Euro 2024 można też oglądać w serwisie streamingowym Megogo. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto i wykupić pakiet Optymalny. W tym pakiecie dostępnych jest wiele stacji telewizyjnych w tym m.in. TVP 1 i TVP 2, na których można będzie oglądać mecze Euro 2024. Cena za 30 dniowy dostęp do pakietu wynosi 34,99 zł. Serwis umożliwia oglądanie meczów na różnych urządzeniach, włączając w to strony www na komputery, aplikacje na smartfony i tablety z systemami Android i iOS oraz telewizory smart TV. 

» OGLĄDAJ EURO 2024 W MEGOGO

Transmisja za darmo w TVP

Transmisje Euro 2024 można oglądać bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Dostęp do bezpłatnych streamów zapewniony jest zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych, w tym smartfonach i tabletach (Android, iOS), a także na smart tv i innych urządzeniach (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Więcej informacji: Gdzie oglądać Euro 2024?

Źródło: własne

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

FanTheBlues
komentarzy: 3207
13.06.2024 10:18

Najważniejsze że będą różne komentarze do wyboru na TVP.Jak będzie stary dziad,Szpak,to się komentarz angielski włączy.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close