Fot. Fot. Shutterstock

Wielcy nieobecni w kadrze Anglii na EURO 2024

Autor: Kamil Gieroba Dodano: 12.06.2024 14:46 / Ostatnia aktualizacja: 13.06.2024 12:33

Gareth Southgate, selekcjoner reprezentacji Anglii, ogłosił zaskakujące wybory kadrowe. W jego składzie zabrakło dwóch znaczących postaci, których nieobecność wywołała wiele dyskusji wśród fanów i ekspertów.

 

Drastyczne decyzje Southgate'a 

Selekcjoner reprezentacji Anglii, Gareth Southgate, zaskoczył przed nadchodzącym Euro 2024, ogłaszając kadrę bez niektrórych znanych nazwisk. Decyzje te wywołały szerokie dyskusje w środowisku kibiców i analityków. Wśród skreślonych znaleźli się Jack Grealish i Harry Maguire, dwie gwiazdy angielskiego futbolu. Ich brak w kadrze jest tym bardziej zaskakujący, biorąc pod uwagę ich dotychczasowy wkład w drużynę narodową oraz status w klubach.

 

Decyzje Southgate'a wywołały szerokie spektrum reakcji, od zaskoczenia po otwarte krytyki. O ile Maguire mógł mieć mniej pewne miejsce ze względu na swoją formę w ostatnim sezonie, o tyle brak Grealish'a, jednego z najjaśniejszych talentów angielskiej piłki, wydaje się być decyzją mocno kontrowersją.

 

Perspektywy Anglii na Euro 2024

W świetle tych nieoczekiwanych zmian, dynamika zespołu na turnieju może znacząco się różnić. Wśród powołanych znaleźli się za to mniej doświadczeni, ale obiecujący gracze takie jak Kobbie Mainoo czy Adam Wharton. Ich młodzieńcza energia i świeże spojrzenie na grę mogą okazać się kluczowe dla Anglików. Szczególnie w grupie, gdzie zmierzą się z takimi rywalami jak Dania czy Serbia. Tutaj znajdziesz typy na EURO 2024.

 

Pomimo braku niektórych znanych twarzy, kadrę uzupełniają doświadczeni zawodnicy, którzy już wielokrotnie udowadniali swoją wartość. Ich zadaniem będzie nie tylko przebrnięcie przez fazy grupowe, ale także nawiązanie walki o najwyższe cele mistrzostw. Ostateczny skład na Euro, choć zaskakujący, może przynieść Anglikom nowe możliwości i nieoczekiwane sukcesy.

 

 

 

 

Źródło: własne

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Bryan
komentarzy: 1140
13.06.2024 09:07

Ten artykuł to chyba AI napisała :D

klubson
komentarzy: 10
13.06.2024 15:11

tak, ten artykuł nie jest autorstwa żadnego z członków redakcji

Bartiii94
komentarzy: 10
12.06.2024 17:19

Od kiedy Jack Grealish gra w Aston Villi?

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close