Skrót: Chelsea 5:0 West Ham United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.05.2024 18:25 / Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 18:25

W niedzielnym meczu 36. kolejki Premier League Chelsea po bardzo dobrej grze rozgromiła West Ham United 5:0. Podopieczni Mauricio Pochettino mogli zwyciężyć jeszcze wyżej, gdyby byli bardziej skuteczni.

Strzelanie w 15. minucie rozpoczął niezawodny Cole Palmer. Kwadrans później prowadzenie podwyższył Conor Gallagher, zaś kilka minut później na listę strzelców wpisał się Noni Madueke. W drugiej połowie The Blues dołożyli dwa kolejne trafienia. Oba padły łupem Nicolasa Jacksona.

Chelsea 5:0 West Ham United – skrót:

Źródło: HooFoot