Skrót: Aston Villa 2:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.04.2024 07:56 / Ostatnia aktualizacja: 28.04.2024 07:56

Remisem 2:2 zakończyło się sobotnie spotkanie Aston Villi z Chelsea w ramach 35. kolejki Premier League.

The Villans wyszli na prowadzenie już po czterech minutach gry za sprawą samobójczego trafienia Marka Cucurelli. Przed przerwą wynik podwyższył po kontrataku Morgan Rogers.

Po zmianie stron Chelsea wyraźnie przejęła inicjatywę i zaczęła dochodzić do sytuacji strzeleckich. W 63. minucie kontaktową bramkę strzelił Noni Madueke, zaś w 81. minucie bramkę wyrównującą strzelił Conor Gallagher. The Blues byli bliscy przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, ale ostatecznie ich starania nie zakończyły się powodzeniem.

Aston Villa 2:2 Chelsea – skrót: