Fot. Chelsea FC

Robert Sánchez i Levi Colwill odwiedzili Centrum Technologiczne McLarena!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.04.2024 11:30 / Ostatnia aktualizacja: 18.04.2024 11:32

Robert Sánchez i Levi Colwill mieli okazję z bliska przyjrzeć się, jak funcjonuje jeden z zespołów F1. Piłkarze Chelsea odwiedzili Centrum Technologiczne McLarena w Woking, spotkali się z kierowcą F1 Lando Norrisem, a także zmierzyli się ze sobą na symulatorze.


Dzięki spotkaniu zorganizowanemu przez Premier League, Robert Sánchez i Levi Colwilli mieli okazję z bliska obejrzeć samochody F1 oraz spotkali się z Lando Norrisem, który w królowej sportów motorowych w barwach McLarena ściga się od 2019 roku.


Robert Sánchez i Levi Colwill zmierzyli się ze sobą na symulatorze. Przejechali pięć okrążeń wyścigowych. Hiszpan udowodnił, że jest szybszym kierowcą. Lando Norris został poproszony o wskazanie, który z nich ma większy potencjał na bycie kierowcą wyścigowym. Brytyjczyk wskazał na Sáncheza, który zanotował najlepszy czas okrążenia (o 1,9 sekundy lepszy od Colwilla).


Na koniec tego wyjątkowego spotkania piłkarze The Blues wręczli Lando Norrisowi spersonalizowaną koszulkę Chelsea ze swoimi autografami. Z tyłu widniała cyfra 4, która nawiązuje do numeru startowego Norrisa w wyścigach F1.


Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego spotkania:

 

 

(źródło zdjęć: Chelsea FC)

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Majkel905
komentarzy: 344
19.04.2024 00:46

Sanchez powinien dostać symulator wyprowadzania piłki od własnej bramki. Może coś by ruszyło.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close