Skrót: Sheffield United 2:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.04.2024 21:08 / Ostatnia aktualizacja: 07.04.2024 21:08

Niestety, piłkarze Chelsea nie poszli za ciosem po pokonaniu Manchesteru United i w meczu 32. kolejki Premier League jedynie zremisowali 2:2 z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Sheffield United.

The Blues szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 11. minucie. Conor Gallagher dośrodkował z rzutu rożnego zaś piłkę do bramki precyzyjnym uderzeniem skierował niepilnowany Thiago Silva. Do wyrównania doszło 20 minut później. Djordje Petrovicia po ładnej zespołowej akcji pokonał Jayden Bogle.

W drugiej połowie oglądaliśmy wyrównane spotkanie, choć niespodziewanie to Szable częściej atakowały. W 66. minucie The Blues zdołali jednak odzyskać prowadzenie po efektownym golu Noniego Madueke. Gdy wydawało się, że Niebiescy sięgnął po komplet punktów, Szable zadały zabójczy cios. W doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Oliver McBurnie. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.

Sheffield United 2:2 Chelsea – skrót: