Robben: Hudson-Odoi jest jednym z najlepszych młodych zawodników w Europie

Autor: Dawid Mozol Dodano: 11.01.2019 20:16 / Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 01:28

Były zawodniki Chelsea, a obecnie piłkarz Bayernu – Arjen Robben – w ostatnim wywiadzie dla "beIN Sports" udzielił krótkiej wypowiedzi na temat celu transferowego Bawarczyków, Calluma Hudson-Odoia.

 

Nie jest tajemnicą, że niemiecka drużyna, w której występuje Robben jest zainteresowana młodym pomocnikiem Chelsea. Na temat zakusów Bayernu wypowiedział się Maurizio Sarri, który stwierdził, że nieprofesjonalnym jest tak otwarte mówienie o zawodniku innego zespołu.

 

O Hudson-Odoia w ostatnim wywiadzie został zapytany były zawodnik The Blues, Arjen Robben. Holender stwierdził, że Anglik jest jednym z najlepszych młodych zawodników na świecie, jednak ostrzegł go, że nie może cieszyć się z małych kroków i musisz chcieć więcej.

 

– On jest jednym z najlepszych młodych zawodników w Europie. Kiedy dostaniesz szansę to jesteś w dobrej sytuacji, jednak kiedy ją dostajesz, to musisz ją wykorzystać.

 

– U młodych piłkarzy to zawsze wygląda tak samo. Po pierwsze, musisz zrobić wielki krok by to osiągnąć, by zostać profesjonalnym graczem na najwyższym poziomie, dostać się do pierwszej drużyny i wywalczyć swoje miejsce. Po drugie, co może jest nawet ważniejsze i czego czasami im brakuje jest to, że musisz się utrzymać na tej pozycji. Pozostanie na tym poziomie jest nawet trudniejsze niż zostanie piłkarzem.

 

– Musisz coś udowadniać, mecz po meczu, sezon po sezonie i nie być całkowicie zadowolonym. Nie możesz być zadowolony, kiedy osiągasz coś małego.

Źródło: beIN Sports
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close