Skrót: Chelsea 4:3 Manchester United

Autor: Mateusz Kluba Dodano: 04.04.2024 23:37 / Ostatnia aktualizacja: 04.04.2024 23:37

Prawdziwy rollercoaster na Stamford Bridge! W czwartkowym spotkaniu pomiędzy The Blues a Czerwonymi Diabłami padło aż siedem bramek! Na sam koniec, to gospodarze cieszyli się z trzech punktów.

Niebiescy bardzo dobrze weszli w mecz. Wynik w 4. minucie otworzył Conor Gallagher, jeszcze przed upływem 20 minut było 2:0, po bramce Palmera z rzutu karnego. Gdy wydawało się, że mecz jest pod kontrolą, The Blues zaczęli popełniać błędy, które doprowadziły do remisu w pierwszej połowie.

W drugiej części spotkania trzeba było się wziąć do pracy od nowa. Niestety błysk Antony'ego i dublet Garnacho wyprowadził gości na prowadzenie. Gdy wszyscy spodziewali się takiego rozstrzygnięcia, w doliczonym czasie gry Diogo Dalot sfaulował Noniego Madueke, a Palmer wykorzystał jedenastkę. Chwilę później udało się wywalczyć rzut rożny, który gospodarze krótko rozegrali. Ponownie Palmer oddał strzał, a piłka po rykoszecie trafiła do siatki.

Chelsea 4:3 Manchester United – skrót: