Skrót: Chelsea 2:2 Burnley

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 30.03.2024 19:26 / Ostatnia aktualizacja: 30.03.2024 19:26

To nie był udany powrót do rywalizacji ligowej po pierwszej w tym sezonie przerwie reprezentacyjnej. W meczu 30. kolejki Premier League Chelsea zremisowała z Burnley 2:2.

The Blues wyszli na prowadzenie chwilę przed przed przerwą, gdy Cole Palmer wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Mychajle Mudryku.

Dwie minuty po wznowieniu gry grające w osłabieniu Burnley nieoczekiwanie doprowadziło do wyrównania. Djordje Petrovicia mocnym uderzeniem zza pola karnego pokonał Josh Cullen. Niebiescy napierali i drugą bramkę strzelili w 78. minucie. Na listę strzelców ponownie wpisał się Cole Palmer. Na tym jednak się nie skończyło, gdyż chwilę później Burnely ponownie doprowadziło do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Chelsea 2:2 Burnley – skrót: