Dean Smith: Byłem pewien, że Tammy z nami zostanie

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 11.01.2019 17:09 / Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 17:09

Tammy Abraham odrzucił możliwość przerwania wypożyczenia w Aston Villi i odejścia do Wolverhampton Wanderers. Trener The Villans Dean Smith powiedział, że był pewien, że jego najlepszy strzelec pozostanie w drużynie i zdradził, że w jego kontrakcie z Chelsea jest klauzula odstępnego.

 

– Nie jestem osobą, która wie, czy jego przedstawiciele szukają mu transferu do innego klubu, czy nie. Rozmawiam z Tammym tylko o tym, co nasz klub robi dla jego rozwoju i co on robi dla drużyny.

 

– Z mojego punktu widzenia jest tak, że grał już w tej lidze i strzelił 23 gole dla Bristol City. Teraz ma już 16 i wciąż 20 meczów do rozegrania. Jeśli strzeli kolejne 10, to nigdy więcej w tej lidze nie zagra. To zawodnik o jakości Premier League. Mamy nadzieje, że jego gole dadzą nam awans.

 

– Nigdy nie było problemów z jego nastawieniem. Od dwóch czy trzech tygodni się o tym spekuluje, a on w tym czasie strzelił trzy gole. Nigdy nie widziałem, żeby było mu tu źle. To odpowiedzialny facet, a to już połowa sukcesu.

 

– Z zewnątrz to wyglądało na bałagan, ale byłem pewien że nigdzie nie odejdzie. Mówiłem tak od początku, byłbym bardzo zdziwiony, gdyby odszedł. Mówiłem to też jemu wcześniej. Zresztą, każdy wiedział, że istnieje klauzula wykupu.

 

– W moim odczuciu, jeśli Chelsea chciała go przywołać z powrotem, to po to żeby grał. Nie chcą go sprzedać, nie sądzę, żeby przerywali wypożyczenie, żeby wypożyczyć go od nowa. To jest jego trzecie wypożyczenie – skomentował trener klubu z Birmingham.

Źródło: Birmingham Mail
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close