Fot. Getty Images

Prezydent Fluminense: Chcemy pozyskać Thiago

Autor: Hubert Anuszkiewicz Dodano: 28.03.2024 14:53 / Ostatnia aktualizacja: 28.03.2024 14:53

Mário Bittencourt, prezydent Fluminense potwierdził, że pragną pozyskać Thiago Silvę już w lipcu, jeżeli Chelsea nie przedłuży z nim kontraktu. Wcześniej dyrektor ds. planu sportowego, Fred oświadczył, że prezydent Trójkolorowych rozmawia ze środkowym obrońcą praktycznie co tydzień. Teraz sam zainteresowany postanowił wypowiedzieć się na ten temat, podczas Super Fut Summit (corocznej konferencji nt. rozwoju piłki nożnej w Brazylii).

 

— Thiago to mój dobry kolega i dlatego rozmawiamy na różne tematy, a nie tylko o przejściu do Fluminense. Na ten moment nie mogę niczego potwierdzić, ale bardzo pragniemy, aby wrócił do swojego, rodzimego klubu. Z tego co usłyszałem, jego kontrakt z Chelsea wygasa po obecnym sezonie i nie zamierza go przedłużyć. Wiem, że wracając do Brazylii chciałby wrócić do Flu. Gdy tylko umowa przestanie go obowiązywać, to wrócimy do tematu, by mógł nam pomóc w nadchodzącej kampanii.


Mimo wygasającego kontraktu, sam Thiago dalej mówi że chce grać i że nic w kwestii jego przyszłości nie zostało przesądzone. Trójkolorowi mocno naciskają na ten transfer, ze względu na odejście ich podstawowego środkowego obrońcy, Nino do Zenitu Sankt Petersburga.

 

Same powiązania Brazylijczyka z Fluminense nie są niczym nowym. W lutym ubiegłego roku, kiedy to podpisali kontrakt z Marcelo, żona Thiago- Bella, napisała że spotkają się w przyszłym roku. Następnie, 8 maja 2023 r. Marcelo również podburzył nastroje, publikując zrzut ekranu po odbytej rozmowie z Thiago Silvą. Do tego niedawno sam 39- latek za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępnił zdjęcie, na którym wymienił się koszulką z Davidem Brazem, obrońca Fluminense. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń w tej sprawie.

Źródło: globo.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close