Goal: Agent Michy'ego poleciał do Monako

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 11.01.2019 15:23 / Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 15:23

Według najnowszych doniesień prasy, agent Michy'ego Batshuayia udał się do Księstwa Monako, by negocjować warunki kontraktu dla swojego klienta z AS Monaco.

 

Przygoda Batshuayiego z Valencią kończy się wcześniej, niż wszyscy się tego spodziewali, a Chelsea będzie chciała znaleźć dla niego nowy klub. Ma nim zostać AS Monaco, które wyrasta na lidera jeśli chodzi o zakontraktowanie Belga.

 

Napastnik, który strzelił trzy bramki w 23 występach dla Valencii może ponownie współpracować z Thierrym Henrym, z którym miał już okazję pracować w reprezentacji Belgii, gdzie Francuz był asystentem selekcjonera.

 

Chelsea może być skłonna sprzedać Batshuayiego, jeśli do klubu wpłynie oferta opiewająca na 33 miliony funtów, czyli dokładnie tyle samo, ile The Blues zapłacili za niego w 2016 roku. Jeśli chodzi o styczniowy transfer, to najbardziej prawdopodobne jest jednak wypożyczenie.

Źródło: GOAL
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close