Skrót: Brentford 2:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 02.03.2024 18:16 / Ostatnia aktualizacja: 02.03.2024 18:16

Sobotnie popołudnie nie okazało się udane dla piłkarzy Chelsea. Podopieczni Mauricio Pochettino po zaciętej walce zremisowali z Brentford 2:2.

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się The Blues i to oni wyszli na prowadzenie w 35. minucie, gdy Nicolas Jackson wykorzystał idealne dośrodkowanie Malo Gusto.

Po przerwie Pszczoły ruszyły do ataku. Już po pięciu minutach od wznowienia gry udało im się doprowadzić do wyrównania, a Djordje Petrovicia pokonał Mads Roerslev. Dwadzieścia minut później Brentford wyszło na prowadzenie, a efektowną przewrotką popisał się Yoane Wissa.

W końcówce piłkarze Chelsea zabrali się do pracy. W 84. minucie do wyrównania doprowadził Axel Disasi. The Blues starali się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale bezskutecznie. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Brentford 2:2 Chelsea – skrót: