Skrót: Crystal Palace 1:3 Chelsea

Autor: Mateusz Kluba Dodano: 12.02.2024 23:27 / Ostatnia aktualizacja: 12.02.2024 23:27

W 24. kolejce Premier League Chelsea wybrała się na Selhurst Park, by rozegrać kolejne w tym sezonie derby Londynu. Mecz długo nie układał się po myśli The Blues, a gra wyglądała słabo, ale ostatecznie trzy punkty jadą na Stamford Bridge.

Wynik otworzył w 30 minucie Jefferson Lerma, choć można się zastanawiać, czy nie powinien zostać odgwizdany faul na korzyść Niebieskich. Piorunująco drugą połowę rozpoczęli goście, gdyż już po niecałych 90 sekundach gry wyrównał Conor Gallagher. Wychowanek Chelsea i były zawodnik Crystal Palace wyprowadził The Blues na prowadzenie w doliczonym czasie gry, a rywali dobił Enzo Fernandez.

Crystal Palace 1:3 Chelsea - skrót: