Fot. Chelsea FC

Fanatik: Galatasaray dąży do skrócenia wypożyczenia Hakima Ziyecha

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 09.02.2024 18:10 / Ostatnia aktualizacja: 09.02.2024 18:10

Latem ubiegłego roku Hakim Ziyech został wypożyczony do Galatasaray. "Fanatik" informuje, że turecki klub dąży do zerwania umowy i odesłania skrzydłowego do Londynu, by zwolnić miejsce w kadrze dla innego obcokrajowca.


Dla klubu ze Stambułu 30-latek rozegrał 14 meczów we wszystkich rozgrywkach, strzelił cztery gole oraz zaliczył dwie asysty. W ostatnim czasie gra jednak bardzo mało, a jest to spowodowane urazem kostki. Tym samym Galatasaray zamierza skrócić wypożyczenie.


Dzisiaj jest ostatni dzień okna transferowego w Turcji. Galatasaray zabiega o Daichiego Kamadę z Lazio. Turcy muszą jednak poświęcić jednego ze swoich obcokrajowców, by zrobić miejsce dla Japończyka. Główna uwaga skupia się na Ziyechu, który często miewa problemy zdrowotne i nie jest dostępny. Tym samym jego przydatność dla drużyny jest kwestionowana.


Klub ze Stambułu stara się zerwać umowę z Chelsea. Z pewnością będzie to trudne, gdyż Ziyechowi trzeba będzie wypłacić odszkodowanie. Rozmowy na pewno będą prowadzone i jeśli zakończą się sukcesem, Galatasaray natychmiast będzie chciało sfinalizować transfer Kamady. Sprawę znacznie utrudnia fakt, że na załatwienie tych dwóch spraw zostało raptem kilka godzin.

Źródło: "Fanatik" za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Stary Alfer
komentarzy: 382
09.02.2024 19:36

Nie tęsknimy. Szkoda ze transfer do Arabii upadł. Teraz ciekawe czy ktoś go zechce nawet za darmo. Może Ajax chętny na romantyczny powrót, albo Milan po udanych zakupach u nas skusi się na Marokańczyka. Aby dalej od Londynu.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close