Telegraph: Chelsea chce tylko wypożyczyć Higuaína

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 10.01.2019 18:20 / Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 18:20

W rozmowach, które miały miejsce dziś w Londynie Chelsea miała poinformować brata Gonzalo Higuaína, że klub jest zainteresowany jedynie wypożyczeniem napastnika. Zarząd The Blues nie chce płacić wygórowanej sumy za napastnika po 31. urodzinach i oferować mu długoterminowego kontraktu – czytamy w "The Telegraph".

 

Nicolas Higuaín był dziś w stolicy Wielkiej Brytanii by dowiedzieć się więcej na temat zamiarów Chelsea wobec swojego brata. Sam piłkarz chce przerwać swoje wypożyczenie do AC Milan i dołączyć w Londynie do Maurizio Sarriego.

 

Taka sytuacja może być problemem w całej transakcji, ponieważ Juventus chciałby sprzedać Argentyńczyka, lub przynajmniej wypożyczyć go na tej samej zasadzie, co latem do AC Milan: z pokryciem wynagrodzenia i opcją wykupu za około 32 miliony funtów.

 

Tymczasem, agent Álvaro Moraty Juanma López naciska na klub, by ten podjął decyzję, ponieważ jego klient nie dostanie zgody na skompletowanie swojego transferu zanim The Blues nie sprowadzą kogoś na jego miejsce.

Źródło: "The Telegraph"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close