Skrót: Chelsea 2:4 Wolverhampton Wanderers

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 04.02.2024 17:26 / Ostatnia aktualizacja: 04.02.2024 17:26

W drugim meczu z rzędu Chelsea straciła cztery bramki. W niedzielne popołudnie The Blues przegrali z Wolverhampton Wanderers 2:4.

W 19. minucie wynik otworzył Cole Palmer, który wykorzystał kapitalne podanie od Moisésa Caicedo. Chwilę później do wyrównania doprowadził Matheus Cunha, a tuż przed przerwą Wilki wyszły na prowadzenie po samobójczym trafieniu Axela Disasiego, który został nabity przez Rayan Aït-Nouri.

W drugiej połowie Matheus Cunha dołożył dwa kolejne trafienia, dzięki czemu skompletował hat-tricka, a The Blues odpowiedzieli jedynie golem Thiago Silvy.

Chelsea 2:4 Wolverhampton Wanderers – skrót:

Źródło: HooFoot