Skrót: Liverpool 4:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.02.2024 06:47 / Ostatnia aktualizacja: 01.02.2024 06:47

Piłkarze Chelsea mają za sobą trudny wieczór. W środę po słabej grze wysoko przegrali z Liverpoolem 1:4. Gdyby The Reds byli skuteczniejsi, wynik mógłby być jeszcze wyższy.

Strzelanie w 23. minucie rozpoczął Diogo Jota, który przebojem przedarł się przez obronę Chelsea. Kilkanaście minut później na listę strzelców po kapitalnym rajdzie wpisał się najlepszy piłkarz tego spotkania Conor Bradley.

Po przerwie The Reds kontynuowali dobrą grę i w 65. minucie podwyższyli prowadzenie. Djordje Petrović został pokonany uderzeniem głową z najbliższej odległości przez Dominika Szboszlaia. Kilka minut później Chelsea w końcu przeprowadziła składną akcję, którą zakończyła golem. Piłkę do bramki The Reds skierował Christopher Nkunku, który na małej przestrzeni ograł Virgila van Dijka. Po tym trafieniu zespół Mauricio Pochettino miał okres dobrej gry, szukał drugiej bramki, ale w 79. minucie Luis Díaz ostatecznie przesądził o zwycięstwie Liverpoolu.

Liverpool 4:1 Chelsea – skrót: