Fot. Chelsea FC

The Telegraph: Chelsea zapewniła całodobową ochronę Kendry'emu Páezowi i jego rodzinie

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.01.2024 17:57 / Ostatnia aktualizacja: 18.01.2024 17:57

Jak informuje Matt Law z "The Telegraph", Chelsea postanowiła zapewnić całodobową ochronę Kendry'emu Páezowi i jego rodzinie w związku z zamieszkami trwającymi od kilku dni w Ekwadorze. Podobną pomoc zapewniono także rodzinie Moisésa Caicedo.


W ubiegłym roku uznawany za jeden z największych talentów w Ameryce Południowej Kendry Páez podpisał kontrakt z Chelsea. Anglicy zapłacili za niego przeszło 17 milionów funtów. Na stałe do Anglii młody pomocnik będzie mógł przeprowadzić się dopiero po ukończeniu 18. roku życia, co nastąpi w maju przyszłego roku. Aktualnie Kendry Páez wciąż występuje w swojej ojczyźnie.


Od kilku dni w Ekwadorze jest niespokojnie. Dochodzi do licznych walk między organizacjami przestępczymi, bandyci wtargnęli także do stacji telewizyjnej i przerwali program transmitowany na żywo. Chelsea nie pozostała wobec tego obojętna i zapewniła Kendry'emu Páezowi, z którym pozostaje w stałym kontakcie, całodobową ochronę, podobnie jak i jego rodzinie. Władze londyńskiego klubu zdecydowały się także zagwarantować ochronę rodzinie Moisésa Caicedo, która mieszka w Ekwadorze.

Źródło: "The Telegraph"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close