Gianluca Di Marzio: Tottenham rozpoczął negocjacje z Chelsea ws. transferu Conora Gallaghera!
Dodano: 30.12.2023 12:07 / Ostatnia aktualizacja: 30.12.2023 12:07Coraz więcej wskazuje na to, że Conor Gallagher opuści szeregi Chelsea w trakcie zimowego okna transferowego i to w już początkowej jego fazie. Gianluca Di Marzio poinformował, że Tottenham rozpoczął negocjacje z The Blues ws. transferu środkowego pomocnika.
Tottenham szuka wzmocnień w środku pola, a Conor Gallagher został zidentyfikowany przez niech jako ważny cel transferowy. Ange Postecoglou jest wielkim fanem pomocnika Chelsea i wierzy, że uda mu się go sprowadzić.
Conor Gallagher jest wychowankiem Chelsea. W ubiegłym sezonie był zawodnikiem pierwszego zespołu. We wszystkich rozgrywkach rozegrał łącznie 40 meczów. W bieżącej kampanii pełni na Stamford Bridge jeszcze ważniejszą rolę, a Mauricio Pochettino wielokrotnie powierzał mu funkcję kapitana.
Wydaje się jednak, że niebawem 23-latek zmieni klub. Chelsea jest gotowa go sprzedać, a rozmowy z Tottenhamem już się rozpoczęły się. Oczekuje się, że władze The Blues zadowolą się kwotę 40 milionów euro.
- Źródło: Gianluca Di Marzio
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26
MŚ 2026. Anglia - Ghana gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (23.06.2026)
23.06.2026 08:43
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Portugalia - Uzbekistan? Transmisja TV i online (23.06.2026)
23.06.2026 08:33
Di Marzio: Manchester City osiągnął ustne porozumienie z Chelsea ws. Enzo Mareski
22.06.2026 16:50
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Argentyna - Austria? Transmisja TV i online (22.06.2026)
22.06.2026 09:12
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Tragedia na ten moment. Pisano coś o Palhinho z Fulham. Nie podoba mi się sprzedaż Conora. Wychowanek, waleczny , kapitan, bez urazów, słaba cena ( jak za Anglika w tych czasach) i do tego jeszcze do Totkow które nigdy nie chciały nam nikogo sprzedać np Modrić o którym koguty powiedziały od razu że Londyn odpada.
Finansowo dobra opcja. Sportowo praktycznie samobójstwo.
Bez Gallaghera pomoc nie istnieje. Enzo i Caseido nie spełniają oczekiwań Ugochukwu to nie wiadomo po co go ściągali. Lavia po długim urazie i nadal bardzo młody i jego zdrowie to znak zapytania Santos to w Nothinfam nie grał nawet.
Konflikt na linii menadzer zażąd pewny.Biorąc pod uwage nasze szczęście do napastników i drogich transferów to transfer napastnika będzie flop, a nawet jeśli będzie skuteczny to nie będzie dostawał piłek bo nie wierze w nagłe przebudzenie pozostałych ŚP/ŚPD.
+1
+2
+3