Skrót: Wolverhampton Wanderers 2:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.12.2023 18:43 / Ostatnia aktualizacja: 24.12.2023 18:43

W świątecznej kolejce Premier League Chelsea przegrała z Wolverhampton Wanderers 1:2. The Blues po raz kolejny dali pokaz nieskuteczności, a honorową bramkę strzelili w doliczonym czasie gry Christopher Nkunku.

Wynik w 51. minucie otworzył Mario Lemina, który pokonał Djordje Petrovicia uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Błąd w tej sytuacji popełnili Djordje Petrović i Lesley Ugochukwu.

Dwie kolejne bramki padły w doliczonym czasie gry. Najpierw prowadzenie Wilków podwyższył Matt Doherty, a kilka minut później honorową bramkę dla Niebieskich strzelił Christopher Nkunku. Było to pierwsze trafienie Francuza w barwach Chelsea.

Wolverhampton Wanderers 1:2 Chelsea – skrót: