Skrót: Chelsea 2:0 Sheffield United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 16.12.2023 21:25 / Ostatnia aktualizacja: 16.12.2023 21:25

Sobotnie popołudnie okazało się udane dla piłkarzy Chelsea. Podopieczni Mauricio Pochettino rozegrali dobre spotkanie i pokonali Sheffield United 2:0.

Od pierwszego gwizdka Chelsea miała wyraźną przewagę nad gośćmi, ale na bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy. W 54. minucie wynik otworzył Cole Palmer, który wykorzystał idealne podanie od Raheema Sterlinga. Chwilę później 21-latek ponownie miał udział w akcji bramkowej, gdyż asystował przy trafieniu Nicolasa Jacksona. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, choć The Blues stworzyli sobie kilka dogodnych okazji bramkowych.

Chelsea 2:0 Sheffield United – skrót: