Skrót: Everton 2:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 10.12.2023 17:18 / Ostatnia aktualizacja: 10.12.2023 17:18

Nie tak wyobrażali sobie kibice Chelsea niedzielne popołudnie. Ich ulubieńcy po słabej grze przegrali z Evertonem 0:2.

Pierwsza połowa, która stała pod dyktando The Blues, zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie The Toffees ruszyli do ataku, czego efektem był gol strzelony przez Abdoulaye Doucouré. Chelsea starała się doprowadzić do wyrównania, ale jej starania okazały się nieskuteczne. W doliczonym czasie gry wynik ustalił rezerwowym Lewis Dobbin, który najlepiej zachował się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Everton 2:0 Chelsea – skrót: