Skrót: Manchester United 2:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.12.2023 04:35 / Ostatnia aktualizacja: 07.12.2023 04:35

W hicie 15. kolejki Premier League Chelsea po emocjonującym spotkaniu przegrała z Manchesterem United 1:2. Honorową bramkę dla The Blues strzelił Cole Palmer.

Czerwone Diabły bardzo dobrze prezentowały się na początku spotkania, a w 19. minucie wyszły na prowadzenie. Piłkę do bramki skierował Scott McTominay. Z czasem Chelsea zaczęła dochodzić do głosu, wyprowadziła kilka groźnych kontrataków, aż w końcu w ostatniej minucie podstawowego czasu gry pierwszej połowy doprowadziła do wyrównania. Mychajło Mudryk zagrał szybkie podanie do Cole'a Palmera, ten opanował futbolówkę, ograł dwóch obrońców i bardzo precyzyjnym strzałem pokonał André Onanę.

W drugiej połowie Czerwone Diabły stworzyły sobie więcej okazji bramkowych i jedną z nich zdołały wykorzystać. Po znakomitym dograniu od Garnacho piłkę do bramki Chelsea skierował Scott McTominay.

Manchester United 2:1 Chelsea – skrót: