Fot. Chelsea FC

Evening Standard: Kendry Páez otrzymał wizę na podróż do Wielkiej Brytanii!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.12.2023 13:26 / Ostatnia aktualizacja: 03.12.2023 13:26

Chelsea może powoli zacząć odliczać czas, kiedy Kendry Páez zacznie treningi w Cobham. "London Evening Standard" informuje, że Ekwadorczyk otrzymał już wizę na podróż do Wielkiej Brytanii.


16-latek jest uznawany za jeden z największych talentów w Ameryce Południowej. Latem zabiegało o niego kilka klubów. Kendry zdecydował się na podpisanie kontraktu z Chelsea, dla której grę będzie mógł zacząć za dwa lata.


W tym tygodniu menedżer sportowy Independiente del Valle Roberto Arroyo potwierdził, że Kendry Páez otrzymał już wizę na podróż do Wielkiej Brytanii.


– Wiza dla Kendry'ego Páeza została zaakceptowana. Teraz musimy czekać na plan Chelsea dotyczący jego podróży – przyznał Arroyo.


Do Anglii Kendry Páez będzie mógł się przeprowadzić po ukończeniu 18. roku życia, co oznacza, że na boiskach Premier Leagua zobaczymy go najwcześniej od sezonu 2025/26.


"London Evening Standard" informuje, że po zakończeniu sezonu w Ekwadorze, co nastąpi w przyszłym miesiącu, 16-latek przybędzie do Cobham na treningi.

Źródło: "London Evening Standard"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close