Skrót: Chelsea 0:2 Brentford

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.10.2023 16:16 / Ostatnia aktualizacja: 28.10.2023 16:16

Nie tak kibice i piłkarze Chelsea wyobrażali sobie wczesne sobotnie popołudnie. W meczu 10. kolejki Premier League piłkarze z zachodniego Londynu przegrali z Brentford 0:2.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, choć Niebiescy mieli wyraźną przewagę. Najbliżej strzelenia gola był Noni Madueke, który trafił w poprzeczkę. Po zmianie stron Pszczoły zaczęły stopniowo przejmować inicjatywę. W 58. minucie wynik otworzył Pinnock, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie od Mbeumo. W doliczonym czasie gry Kameruńczyk sam wpisał się na listę strzelców.

Chelsea 0:2 Brentford – skrót: