Skrót: Burnley 1:4 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.10.2023 18:54 / Ostatnia aktualizacja: 07.10.2023 18:54

Trzecie zwycięstwo z rzędu w wykonaniu piłkarzy Chelsea stało się faktem. W sobotnie popołudnie The Blues pewnie pokonali Burnley 4:1.

Jako pierwsi bramkę strzelili podopieczni Vincenta Kompany'ego. W 15. minucie na listę strzelców wpisał się Odobert. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy doszło do wyrównania, a piłkę do własnej bramki skierował Al-Dakhil.

W drugiej połowie oglądaliśmy bardzo dobrą, a co najważniejsze skuteczną grę Niebieskich. W 49. minucie rzut karny po faulu na Sterlingu wykorzystal Cole Palmer, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Chelsea. Kilkanaście minut później Sterling sam wpisał się na listę strzelców, a podawał mu Conor Gallagher. Wynik ustalił rezerwowy Nicolas Jackson. Asystę przy bramce Seneglaczyka zaliczył Palmer.

Burnley 1:4 Chelsea – skrót: