Skrót: Fulham 0:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.10.2023 04:34 / Ostatnia aktualizacja: 03.10.2023 04:34

W meczu kończącym 7. kolejkę Premier League Chelsea po dobrej grze pokonała Fulham w derbach Londynu 2:0. The Blues dobrze weszli w to spotkanie, szybko objęli prowadzenie, a później kontrolowali przebieg gry.

Podopieczni Mauricio Pochettino szybko zdominowali rywali i dochodzili do dobrych okazji bramkowych. Wynik w 18. minucie otworzył Mychajło Mudryk, dla którego było to pierwsze trafienie w Premier League. Po dograniu od Levi'a Colwilla Ukrainiec przyjął piłkę na klatkę piersiową zwiódł rywala i technicznym uderzeniem pokonał bramkarza Fulham. Dosłownie minut później prowadznie Niebieskich podwyższył Armando Broja. Wracający po kontuzji napastnik został nagrodzony za ambitną walkę, ponieważ został nabity piłką przez obrońcę rywali w taki sposób, że ta wpadła do bramki obok bezradnego bramkarza. W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie.

Fulham 0:2 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot